Czy firmy sprzątające mają przyszłość rozwijać się w Polsce?

 

Życie większości z nas to ciągły ruch- praca i obowiązki zbytnio nas nie rozpieszczają szczególnie gdy mieszka się w tak dużych miastach jak Kraków. Nic dziwnego, że zapotrzebowanie na firmy sprzątające jest tak duże a anilop.org jest przykładem tego jak wielkie zapotrzebowanie jest na tego typu działalności.

 

Żeby założyć firmę sprzątającą na szczęście nie trzeba mieć wielkich kwalifikacji i ukończonych szkół jednak nie świadczy to o tym, że jest to mniej dochodowy interes. Jeśli ktoś ma odrobinę chęci do pracy jest rzetelnym, sumienny i uczciwy z powodzeniem może otworzyć firmę sprzątającą.

 

Zapotrzebowanie jest duże, ponieważ jak już wspominaliśmy ludzie nie mają zbytnio czasu aby zajmować się porządkami a świadomość rośnie i każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że brudne mieszkanie to raj dla chorób i bakterii.

 

 

Firmy sprzątające to bardzo dobrze prosperujący biznes, ponieważ z różnych źródeł wynika, że pomimo małej ilości jeszcze tych firm biznes rocznie oceniany jest na 6 milionów złotych. Kraków na pewno zajmuje wysokie miejsce w ilości firm sprzątających. W dużych miastach jest ich zdecydowanie więcej ze względu na pewno na zapotrzebowanie ale i również na większe skupiska ludzi oraz większą świadomość.

 

 

W miastach już od dawna nikt nie patrzy na pomoc domową jak na jakiś snobizm.

 

 

 

 

Zmniejsz ilość papieru, używaj oprogramowania:

Pełna księgowość:
www.lefthand.pl